Mediafun

avatar

bloger

blog.mediafun.pl

 • Mediafun 04.08.2011

  KOMUNIKAT PRASOWY

  Warszawa, Poznań - 4 sierpnia 2011  Gadu-Gadu i Allegro łączą siły

  Powstanie nowy duży gracz na rynku reklamy internetowej, ustępujący zasięgiem wyłącznie Grupie Google.

  GG Network, producent popularnego komunikatora Gadu-Gadu oraz Grupa Allegro, operator największej platformy e-commerce w Polsce łączą siły w zakresie sprzedaży reklam w Internecie. W tym celu działy sprzedaży obu spółek zostaną zintegrowane, tworząc jeden, silny zespół.

  Celem nowego biura reklamy jest stworzenie oferty bez precedensu, z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i...

 • Mediafun 01.08.2011

  Webstarfestival 2011

  Ruszyła VII edycja Webstarfestival

  Można już zgłaszać strony www i kreacje do Webstarfestival 2011.

  Po raz siódmy Akademia Internetu oraz internauci będą mieli możliwość oceny stron www i kampanii oraz kreacji (strony będą ocenianie w 27 kategoriach, natomiast kampanie i kreacje w 9 kategoriach).

  Jak co roku zostanie zorganizowane głosowanie drogą SMS dla internautów. Za obsługę głosowania i konkursu z nagrodą odpowiada agencja marketingu mobilnego Redmobile.

  Stronom, którym uda się zebrać najwięcej głosów internautów zostaną przyznane tzw. "Webstary...

 • Mediafun 01.08.2011
  ask logo mniejsze

  Absolutny Sukces Kursu

  Pierwsi absolwenci Akademii Sztuk Komunikacji entuzjastycznie o poziomie merytorycznym kursu

  Warszawa, 1 sierpnia 2011 r. – Zakończyła się pierwsza edycja Akademii Sztuk Komunikacji (ASK) – pierwszego w Polsce kompleksowego kursu dla doświadczonych PR-owców. Kurs trwał od marca do lipca. Słuchacze ocenili wszystkie zajęcia na 4,5 w 5-stopniowej skali. Aż trzy warsztaty jednomyślnie zostały ocenione na najwyższą notę.

  Pierwsza edycja ASK objęła 16 zajęć i 48 godzin. Ponadto słuchacze spędzili kilkanaście nieprzewidzianych programem godzin na dyskusjach z...

 • Mediafun 27.06.2011

  TANIEC I ANIMACJA PROMUJĄ POLSKĄ PREZYDENCJĘ W RADZIE UNII EUROPEJSKIEJ

  Z przyjemnością prezentujemy krótką animację wykonaną dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych, promującą objęcie przez Polskę przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. Tomek Bagiński i Agustin Egurrola stworzyli taneczną miniaturę by pokazać rolę Polski w budowaniu wspólnoty państw Europy.

  „Film posłuży popularyzacji wiedzy na temat polskiej Prezydencji, polskiego zaangażowania w integrację europejską oraz prezentacji Polski jako nowoczesnego, rozwijającego się, innowacyjnego kraju.” – powiedział minister...

 • Mediafun 13.06.2011

  Storino - debiut polskiej chmury

  Polscy programiści idą z duchem czasu. 13 czerwca na rynek wchodzi Storino - rodzima

  aplikacja oparta na technologii Cloud Computing.

  Cloud Computing, czy inaczej chmura obliczeniowa to pojęcia, które ostatnio zrobiły się bardzo modne, a

  zastosowanie tej technologii rośnie w ogromnym tempie, z prostej przyczyny – to niezwykle wygodne. Jej

  ideą jest bowiem dostępność danych i ich bezpieczne współdzielenie bez względu na miejsce i czas,

  niezbędny oczywiście jest dostęp do Internetu, czy to za pośrednictwem telefonu czy komputera. Chmura

  bowiem to...

 • Mediafun 24.05.2011

  Pierwszy w Polsce wywiad społecznościowy na POLITYKA.PL

  Czytelnicy POLITYKA.PL przepytali prezydenta Bronisława Komorowskiego

  Serwis internetowy POLITYKA.PL opublikował wywiad społecznościowy z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Wywiad powstał dzięki współpracy czytelników serwisu oraz fanów na Facebooku. To oni, za pośrednictwem strony internetowej oraz na profilu www.facebook.com/TygodnikPolityka zadawali pytania. Było ich w sumie prawie 200, a najczęściej powtarzające się i najciekawsze dziennikarze „Polityki” zadali potem Prezydentowi.

  W wywiadzie – pierwszym w...

 • Mediafun 12.05.2011

  Koreański gigant od dawna już nie ma kompleksów i rzuca właśnie wyzwanie ikonie branży technologicznej, czyli Apple. Nowa seria notebooków NP900 ma szansę zdetronizować MacBooka Air, jeden z najbardziej pożądanych ultramobilnych komputerów na rynku.

  Na polskim rynku debiutuje właśnie, za pośrednictwem sieci sprzedaży Vobis (i w Vobis.pl), jeden z najciekawszych modeli nowej serii notebooków Samsunga: NP900 X3A i5-2537M. Nawet na pierwszy rzut oka już widać, że jest to wyjątkowy produkt, przede wszystkim za sprawą bardzo starannie dopracowanego designu i użytych do jego wykonania...

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.